понеділок, 26 квітня 2021 р.

 27 квітня 2021 р.

Тиждень Веселка

Перейдіть за посиланням і ознайомтесь зі словами цього тижня 

https://drive.google.com/file/d/12_hYPZo5TeFHNEYDislKfCylxDDT929a/view?fbclid=IwAR1iiG8aszziNkvl7Mwb87MXIsUircPuP_IJxLduNmJP1MRgNYmJBaxbQSY

ЯДС ( природнича галузь)

Давайте поспостерігаємо за явищами природи навесні та їх проаналізуємо переглянувши відео

або за посиланням

Прочитайте казку про Веселку

      Улітку поїхали фарби на дачу. Кожна фарба влаштувалася під своєю кольоровою парасолькою: Червона — під червоною, Жовта — під жовтою... Сидять, відпочивають. Літня погода мінлива: тільки світило сонечко, аж раптом набігли хмарки. Впали перші краплі на парасольки, а потім задощило так, що в лічені хвилини вода затопила галявину, на якій розташувалися фарби.

     Побігли з-під парасольок кольорові струмочки. Вони зустрічалися один з одним, змішувалися, бігли далі. Але ось хмари пішли, виглянуло сонечко, засяяло небо веселкою. Чудова картина утворилася: на небі веселка сяє, а по землі райдужний струмок дзюрчить.

— Чи сподобалася вам казка?

— Який настрій вона викликає?

— Як утворилася веселка?

— А чи замислювалися ви, звідки насправді береться веселка?

      Веселка — незвичайне природне явище. Незважаючи на те, що нам досить часто доводиться спостерігати за нею, ми не можемо не дивуватися її красі. Вона проявляється в той момент, коли хмара йде, а замість неї починає світити сонце. Виникає таке відчуття, наче дощ іде «зі сторони». У цей момент сонячні промені падають на хмару з дощем, а коли вони проходять крізь краплі, то змінюють колір. Насправді кожен промінчик зовсім не схожий на інший, а його колір зовсім і не білий, як багато хто вважає. Ба, у них різна довжина, що відрізняється своїм «забарвленням». Це і пояснює, чому ми бачимо різнобарвну веселку.

      Виявляється, що веселка може бути і яскравою, і блідою. Уся справа в розмірах дощових крапель. Коли краплі великого розміру, то і колір насичений. Якщо вони дрібні, веселку погано видно. Раніше людина не розуміла, звідки вона береться. Зате ніхто не міг бути байдужим, коли бачив таке явище. У давнину слов’яни вміли вгадувати погоду за веселкою. Наприклад, якщо з’являлася низька і широка веселка, то це свідчило про майбутню негоду. А при вузькій і високій веселці можна було прогнозувати гарну погоду.

     В Англії, коли бачили веселку, загадували бажання, бо вірили, що воно здійсниться. А в Ірландії й тепер переконані, що там, куди показує веселка, лежить скарб. Але, насправді, дорослі люди розуміють, що опинитися в такому місці просто неможливо.

Перегляньте відео 

або за посиланням 

Виконати завдання в зошиті на с. 48 - 49

Уроки онлайн о 09.30 год 

 за посиланням https://meet.google.com/zzj-fioc-xno

Українська мова

Працюємо за 

Прописом с. 26 - 27

Букварем с. 66, 68

У зошиті в косу лінію.

1. Прочитай та спиши текст, намалюй свого домашнього улюбленця.

Живе у нас котик. Шубка м'яка та гладенька. А кігті довгі та гострі. Я його кличу Васьком. Тоді він біжить до моїх ніг і треться. А зараз Васько сидить біля нірки. Це він мишку ловить.

2. Зроби звуко - буквений аналіз слів

Васько

моїх 

Математика

Працюємо за підручником с. 213 - 214 

№ 1 с . 214

№ 5 с. 213

№ 3 с. 214

Зошит з друкованою основою с. 26  завдання 1 - 4 ( до уроку 118)

Додаткове завдання

Наступні дві задачі в додатковий зошит та приклади № 8


Немає коментарів:

Дописати коментар